- Komerční sdělení -finance
DomůAuto MotoBrzdové třmeny: Repase pro opět spolehlivé brzdy

Brzdové třmeny: Repase pro opět spolehlivé brzdy

Brzdy vozidel jsou během provozu vystaveny vlhkosti a dalším vnějším vlivům, které je poškozují. Jednou za čas je proto nutná jejich oprava, se kterou souvisí také výměna brzdových třmenů. Nemusíte kupovat nové – namísto toho nechte třmeny repasovat.

Brzdové třmeny

Brzdové třmeny se používají u osobních i nákladních vozidel, kamionů, autobusů, návěsů a přívěsů. Pravděpodobně se proto setkáte s tím, že bude nutné je opravit. Nákup nových brzdičů však není nutností. Namísto toho můžete využít repase. Ta má řadu výhod. Cena za repasi je výrazně nižší, ve srovnání s cenou za nové třmeny je pouze zhruba třetinová. Nové i repasované třmeny přitom dosahují srovnatelné životnosti. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že by se objevily komplikace.

Repasované brzdové třmeny

Oprava brzd mnohdy probíhá výměnným způsobem – váš třmen brzdový bude vyměněn za repasovaný kus. V případě, že však potřebný model není skladem, je nutné provést repasi vašeho třmenu. Celý proces je rychlý, renovace zpravidla proběhne ještě v ten den, kdy jste tuto službu poptali. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny. Nemusíte se tak obávat, že byste bez svého vozidla zůstali na delší dobu. Repasované brzdové třmeny se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovnají zbrusu novým brzdičům.

Brzdový třmen

Repase brzdových třmenů má jasný postup a zajišťuje ten nejlepší výsledek. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a je vyňat celý vnitřní agregát. Odlitek je poté otryskán od rzi. Jakmile je vyčištěn, celý odlitek je natřen speciální barvou. Ta slouží ke zvýšení odolnosti vůči vlivům vnějšího prostředí. Následně je celý vnitřní agregát vyměněn za nový a repase brzdového třmenu je tak kompletně hotová.

Průběh repase třmenů je rychlý, brzy se tak můžete vrátit do provozu, a přitom značně ušetříte.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek