- Komerční sdělení -finance
DomůAuto MotoŠkoda Servis Praha je připraven pomoci po celý rok

Škoda Servis Praha je připraven pomoci po celý rok

Pokud jste se rozhodli pro tradici ve světě motorismu, je tu klasická česká značka, která vám může dělat radost celé roky. V Mladé Boleslavi se vyrábějí auta i pro naše silnice, výhodou Škodovky je pak rozsáhlá síť autoservisů.

Potřebujete prohlídku, protože dbáte o prevenci nebo přišla ke slovu nutnost výměny filtrů a oleje? K dispozici jsou i náhradní díly, které mají punc originality a nabízí se s nimi samozřejmě plná záruka. Proč šetřit, když se taková počáteční úspora může nakonec hodně prodražit? Škoda kráčí v duchu 21. století směrem k elektromobilitě a má před sebou skvělou éru.

Škodovky mají své místo na trhu

Mají za sebou už sto let historie a patří k nejoblíbenějším českým vozům. Trumfovým esem je pak Škoda servis Praha, který nabízí spolupráci nejen pro majitele nových automobilů této úspěšné značky. Oprava se někdy může prodražit, zvláště pokud se řeší problém, co je tu už delší dobu. Není lepší kvalitně provedená prevence na autorizovaném místě? Servis není žádné selhání řidiče, právě naopak, zodpovědní motoristé sem míří víc než pravidelně.

Vzpomínáte si na prvotní úspěchy Fabie, Superbu nebo na novější Kamiq? Je zřejmé, že bez kvalitní reputace po dlouhá léta by takový ohlas nepřišel. Škodovky se neprodávají jen v ČR, ale mají své pevné místo i na asijských nebo amerických trzích.

Až pětiletý předplacený servis je připraven

Máte v garáži starší model Škodovky? Takový, kterému jsou více než čtyři roky? Potom je k dispozici šeková knížka, díky které ušetříte až celých dvacet procent nákladů za opravy. Náhradní díly a servis nemusí být nákladnou záležitostí, stačí jen vědět, kde uspořit. Na profesionální péči pro vaše vozidlo se ale vyplatí nešetřit. Zkušení mechanici dobře vědí, co vašemu vozu právě chybí, stačí jenom krátká prohlídka.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek