- Komerční sdělení -finance
DomůPro MužeAmbasador XTB, Jiří Procházka je novým šampionem UFC

Ambasador XTB, Jiří Procházka je novým šampionem UFC

Jiří Procházka, jeden z nejlepších bojovníků MMA současnosti a ambasador XTB, úspěšně pokračuje ve své cestě za vrcholovými sportovními úspěchy. Minulou neděli se stal novým šampionem v polotěžké váze.
V neděli v Singapuru Glover Teixeira podlehl Jiřímu Procházkovi jen 28 vteřin před koncem pátého a posledního kola, který se stal novým mistrem světa UFC v polotěžké váze.

„Gratulujeme Jiřímu Procházkovi k zisku titulu UFC. Rozhodli jsme se Jiřího podpořit v jeho přípravě na tento důležitý zápas, který vyústil v zisk titulu šampiona. Je to velká čest, o to víc, že ​​tento úspěch je potvrzením měsíců tvrdé práce. Pokračujeme ve spolupráci s novým šampionem UFC, abychom investování a obchodování přiblížili širšímu publiku,” říká Omar Arnaout, generální ředitel XTB.

Spolupráce s Jiřím Procházkem je součástí dlouhodobé marketingové strategie XTB – globálního poskytovatele obchodních a investičních produktů, služeb a technologických řešení. Společnost dosud spolupracovala s předními osobnostmi ze světa sportu, jako José Mourinho, světoznámý fotbalový trenér, nebo Joanna Jędrzejczyk, polská zápasnice bojových umění a bývalá šampionka UFC.

Ve spolupráci s Jiřím Procházkem plánuje broker pokračovat ve svém rozvoji. Počet klientů XTB právě překročil hranici 500 000. Díky aktivnímu globálnímu rozvoji a systematicky rostoucímu počtu klientů se společnost šplhá na investičním trhu – právě se dostala mezi pět nejlepších brokerů na světě z hlediska počtu aktivních klientů.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek