- Komerční sdělení -finance
DomůPro MužeFilmové šperky

Filmové šperky

Malé černé šaty jsou lehké a jednoduché, hodí se k nim proto výrazné šperky. Ty vynosila Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho.

Zdobil ji 128,54 karátový náhrdelník posetý diamanty. Na hlavě měla i diadém. Ty má v oblibě také Jena Ortega, která hrála v seriálu Wednesday.

Ve filmu Titanic se na herečce Kate Winslet objevil velký šperk ve tvaru modrého srdce s názvem Srdce oceánu. Byl to obrovský modrý diamant, jehož repliku si můžete koupit.

Tvary srdce se pyšníl i rubínový náhrdelník z filmu Pretty Woman, který byl složen z mnoha menších rubínů zasazených ve zlatě.

Snad nejslavnější žena všech dob Marilyn Monroe, měla na krku ve filmu Páni mají radši blondýnky diamantový přívěšek Moon of Baroda.

Nicole Kidman se ve slavném filmu Moulin Rouge se objevila s krásným náhrdelníkem z mnoha řetízků, posetém diamanty. Byl vyroben z platiny a šperk váží 134 karátů. Je na něm 1308 diamantů.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, co to je gravitace nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek